Studio 383 136 225 | sms 722 106 107 studio@radioceskakanada.cz

Program Rádia Česká Kanada

PROGRAM RÁDIA ČESKÁ KANADA

PONDĚLÍ

06:00 – 9:00 / Dobré ráno Rádia Česká Kanada / Lukáš Pohůnek

09:00 – 10:00 / Dobrá společnost / Lukáš Pohůnek

Host: Petr Kubeš, fotograf

10:00 – 14:00 / Radiomix / Lukáš Pohůnek

14:00 – 15:00 / Hudební mix (bez mluveného slova)

15:00 – 19:00 / RadioMix / Libor Vondráček

16:00 Host: Michaela Nováková

19:00 – 20:00 / Vítkova veršotéka / Vítek Zeman

20:00 – 22:00 / Večerní hudební hrátky

22:00 – 06:00 / Noční hrátky RČK

ÚTERÝ

06:00 – 9:00 / Nejlepší hudební mix / Lukáš Pohůnek

09:00 – 10:00 / Dobrá společnost / Libor Vondráček

Host: Mgr. Petr Pech, vedoucí SKZM Kamenice nad Lipou

10:00 – 14:00 / RadioMix / Lukáš Pohůnek

14:00 – 19:00 / Odpolední RadioMix / Niki Nováková

19:00 – 20:00 / Jarčounova folková hodinka / Pavel Jarčevský

20:00 – 22:00 / Večerní hudební hrátky

22:00 – 23:00 / Počítače, kytary, gramofony (repríza)

23:00 – 06:00 / Noční hudební hrátky

STŘEDA

06:00 – 09:00 / Dobré ráno Rádia Česká Kanada / Lukáš Pohůnek

09:00 – 10:00 / Dobrá společnost / Dana Žižková

Host: P. Ivo Prokop, Okrskový vikář

10:00 – 14:00 / RadioMix / Dana Žižková

14:00 – 15:00 / Hudební mix (bez mluveného slova)

15:00 – 18:00 /  Odpolední RadioMix /

18:00 – 19:00 / Rádiové vaření s Vendy / Dana Žižková (repríza)

19:00 – 20:00 / Podpalubí / Jack a Billy

20:00 – 22:00 / Večerní hudební hrátky

22:00 – 23:00 / Vítkova veršotéka (repríza)

23:00 – 06:00 / Noční hudební hrátky

 

ČTVRTEK

06:00 – 09:00 / Dobré ráno Rádia Česká Kanada / Lukáš Pohůnek

09:00 – 10:00 / Dobrá společnost / Dana Žižková

Host: Bc. Martin Gruber, Husův sbor v JH

10:00 – 14:00 / RadioMix / Dana Žižková

14:00 – 15:00 / Hudební mix (bez mluveného slova)

15:00 – 19:00 / Odpolední RadioMix / Vítek Zeman

19:00 – 20:00 / Spodní proudy / Mogul a Maxel

20:00 – 22:00 / Večerní hudební hrátky

22:00 – 23:00 / Jarčounova folková hodinka (repríza)

23:00 – 06:00 / Noční hudební hrátky

 

PÁTEK

06:00 – 09:00 / Dobré ráno Rádia Česká Kanada / Lukáš Pohůnek

09:00 – 10:00 / Dobrá společnost / Pavel Kokeš

Host: Ing. Josef Nejedlý ředitel společnosti Fruko-Schulz

10:00 – 14:00 / RadioMix / Pavel Kokeš

14:00 – 15:00 / Československá hodinka (Proud hudby bez mluveného slova)

15:00 – 19:00 / RadioMix / Alex Kronika

19:00 – 21:00 / LE MIX de PMC / DJ PMC

21:00 – 22:00 / Tanenčí speciál / DJ LUKHE In The Mix

22:00 – 23:00 / Podpalubí (repríza)

23:00 – 06:00 / Noční hudební hrátky

 

SOBOTA

06:00 – 09:00 / Nejlepší hudební mix

09:00 – 10:00 / Dobrá společnost

Host: Petr Kubeš, fotograf (repríza)

10:00 – 11:00 / Nejlepší hudební mix

11:00 – 12:00 / Dobrá společnost

Host: Petr Pech, vedoucí SKZM Kamenice nad Lipou (repríza)

12:00 – 13:00 / Hudební mix k obědu

13:00 – 14:00 / Vítkova Veršotéka (repríza)

14:00 – 16:00 / Víkendový RadioMix / Niki Nováková

16:00 – 17:00 / Rádiové vaření s Vendy (Premiéra)

17:00 – 19:00 / To nejlepší z humoru!

20:00 – 22:00 / Večerní hudební hrátky

23:00 – 07:00 / Noční hudební hrátky

 

NEDĚLE

06:00 – 09:00 / Nejlepší hudební mix

09:00 – 10:00 / Dobrá Společnost

Host: Mgr. Michaela Kajerová – vedoucí TIC města Třeboň (repríza)

10:00 – 11:00 / Nejlepší hudební mix

11:00 – 12:00 / Dobrá společnost

Host: Pavel Kořínek a Roman Šmejkal – PK Sport (repríza)

12:00 – 13:00 / Hudební mix k obědu

13:00 – 14:00 / Jarčounova folková hodinka (repríza)

14:00 – 19:00 / RadioMix / Niki Nováková

19:00 – 20:00 / Počítače, kytary, gramofony / Honza K

20:00 – 22:00 / Večerní hudební hrátky

22:00 – 23:00 / Spodní proudy (repríza)

23:00 – 06:00 / Noční hudební hrátky

 

 

LE MIX DE PMC – DJ PMC

KAŽDÝ PÁTEK 19:00 – 21:00

www.djpmc.cz, www.lemix.cz

FOOTFEST 2018 – HUDEBNÍ FESTIVAL

Lístky jsou již v prodeji a zakoupit je můžete i v našem rádiu. Zastavte se pro ně!

Prodej lístků: pondělí až pátek 9:00 – 15:00

ff_plakat_2_01-image(616x871)

Autorský pořad

Rádiové vaření s Vendy / Sobota 16:00 – 17:00

To nejlepší z humoru / Sobota 17:00 – 19:00


Autorský hudební pořad

Pondělí: Vítkova veršotéka / Vítek Zeman

Úterý: Jarčounova folková hodinka / Pavel Jarčevský

Středa: Podpalubí / Jack a Billy

Čtvrtek: Spodní proudy / Mogul a Maxel

Pátek: LE MIX DE PMC / DJ PMC

Pátek: DJ Lukhe On The Radio

Neděle: Počítače, kytary, gramofony / Honza K


instagram-obrázek