Publikováno: 31.03.2019 10:29

Německý producent Robin Schulz patří k nejoblíbenějším reprezentanům EDM u nás. Aktuálně slaví úspěch se singlem Speechless.

Streaming a chování posluchačů zcela změnily zavedený pořádek v hudebním průmyslu. Životnost většiny singlů se dnes počítá na měsíce, hity se z nich často stávají až dlouho po vydání. Stačí se podívat na aktuální přehled nejžádanějších nahrávek v digitálních službách. Alec Benjamin vydal přelomový singl Let Me Down Slowly v polovině loňského roku a stejně na tom jsou i další hity z čela žebříčku včetně skladby Speechless, na které s Robinem Schulzem spolupracuje finská zpěvačka Erika Sirola. Rodák z německého Osnabrücku ji poprvé zveřejnil v polovině listopadu, zájem o ni však kulminuje až nyní.

Nahrávka je šestou nejhranější v evropských rádiích, u nás se minulý týden protlačila do Top 10 a na Slovensku je momentálně šestá. Z Nizozemí už přišel Schulzovi za prodej singlu zlatý certifikát. Nejnověji producent skladbu propaguje v Latinské Americe, kam si odskočil z promo cesty po USA.

Připomeňme, že Robin Schulz je jednou z největších hvězd současné taneční scény. Ve své sbírce má přes 250 zlatých, platinových a diamantových ocenění z třicetí zemí světa! U nás se proslavil nahrávkami Sugar, Prayer In C, Sun Goes Down nebo remixem Waves. Zatím vydal tři alba, to poslední Uncovered v roce 2017.

Speechless na YouTube: https://youtu.be/wEzHUFvGO0Q


banner

Sledujte nás