Rádiové vaření s Vendy

Publikováno: 13.05.2018 15:27

Rádiové vaření s Vendy – Každou sobotu po 17. hodině v premiéře a každou středu v repríze 18:00-19:00.

Moderuje: Dana Žižková

Info o Vendy:

Jmenuji se Vendula Špetlíková a jsem dcerou své zlaté maminky Jitky Balaštíkové, které jsem se narodila 26. 12. 1981 v Praze. Základy vaření a pečení mne naučila právě ona, výborná kuchařka tradičních českých jídel a studnice receptu našich maminek a babiček. A jako velký DÍK za vše co pro mě udělala, jsem jí věnovala mou tištěnou kuchařku Vaříme s Vendy.

V dnešní době nás hodně ovlivňují různé moderní trendy a zahraniční kuchyně, a tak naše česká kuchyně zůstává trochu upozaděna. Byla by ale velká škoda, aby rodinné stříbro v podobě skvělých receptů našich babiček a maminek zůstalo nevyužito, nebo pro další generace snad i zapomenuto.

V mém pořadu, který běží každou neděli na televizi Barrandov, chci divákům nabídnout pohled do mé kuchyně, ale hlavně je chci inspirovat k výzvě Předej to dál! Všichni máme doma spousty receptů po našich maminkách, babičkách a ze starých kuchařských knih, které střežíme jako rodinný poklad. A já bych byla ráda, aby se tyto recepty dále předávaly našim dětem, vnoučatům a rodinným přátelům.

Více info na www.varimesvendy.cz


banner

Sledujte nás