Slavonice fest

Publikováno: 12.06.2018 22:06

Filmové projekce jsou stejně jako v minulých čtyřech letech soustředěné do centra renesančních Slavonic, kde přibyl už loni pro velký zájem diváků další, v pořadí sedmý projekční sál. Hudební část festivalu bude stejně jako v roce 2017 jak ve Slavonicích, kde se na Kulturák  Stageodehrají velké večerní koncerty a tradiční noční after party s předními DJ´s , tak i v oblíbené hudební Stodole Maříž, kam si zajedeme festivalovým autobusem na pohodové odpolední koncerty.

Ať už strávíte čtyři dny v kině, protancujete večery na koncertech a noci na afterparty, nebo si dáte pohodový mix toho všeho, zůstává spojení filmů, přátelské atmosféry, umění, hudby, přírody, renesančního města a letního relaxu hlavním mottem Slavonice Festu i pro rok 2018. 

Festival ani letos nebude soutěžní. Kromě Ceny odborné poroty pro nejlepší snímek z doprovodné sekce studenstkých filmů bude jedinou cenou, kterou SLAVONICE FEST udělí, Cena diváků pro nejlepší film. Tu loňskou získal švédský film režiséra Hannese Holma Muž jménem Ove. Kdo zvítězí letos, je jen na Vás.


banner

Sledujte nás