Publikováno: 17.02.2019 16:45

Album Muž s bílým psem, které Radůza vydala loni na podzim jako poctu všem autorům trampských písní, a jež obsahuje nejen písničky, ale i knihu, audioknihu a zpěvníček, se dočkalo nadšeného přijetí jak od fanoušků písničkářky, tak se těší i z přízně hudebních odborníků, kteří za něj nominovali Radůzu na prestižní cenu Anděl v kategorii Sólová interpretka. Úspěch u posluchačů bude stvrzen Zlatou deskou Supraphonu, kterou Radůza převezme již v úterý 19. února 2019 v Malostranské besedě v Praze.

Ke spolupráci na novince Muž s bílým psem populární písničkářka přizvala krom svých stálých spoluhráčů Josefa Štěpánka a Miloše Dvořáčka i další muzikanty, například jazzmana Jaromíra Honzáka, a také Jana Steindörfera či Alexandra Yasinského. Audioknihu načetl František Segrado.

Předání zlaté desky za album Muž s bílým psem se uskuteční v rámci koncertního vystoupení Radůzy s kapelou v úterý 19. února v pražské Malostranské besedě. Hudební ceny Anděl se budou předávat v úterý 5. března ve Foru Karlín.

Radůza nové písně zařadila do koncertního programu, se kterým aktuálně vystupuje po českých a moravských městech. Na její vystoupení s kapelou se v současné době mohou těšit například její příznivci v Jablonci, Třeboni, Brně, Táboře, Českých Budějovicích, České Lípě, Pardubicích, ale také dvakrát v proslulé ostravské Heligonce či několikrát za sebou v Praze.

Foto:  © Jana Pechlátová 


banner

Sledujte nás