Soutěž o lístky na představení BLÁZNIVÝ PETŘÍČEK (4.6. – 8.6.2018)

Kdo rád chodí do divadla? A kdo má rád herecký pár Vojtu Dyka a Táňu Vilhelmovou? Pokud patříte k milovníkům obojího, soutěžte tento týden s námi o 2 volné vstupenky na divadelní představení „BLÁZNIVÝ PETŘÍČEK„, které se uskuteční v KD Veselí nad Lužnicí 12. června od 19:30 hodin.

Soutěžní otázka zní: Jak se jmenuje syn Tatiany Vilhelmové a Vojty Dyka?

Odpovědi zasílejte na všechny naše známé kontakty: sms 722 10 107, studio@radioceskakanada.cz a nebo na facebooku do zpráv.

Losujeme opět v pátek po 12 hodině a výherce kontaktujeme zprávou.
Přejeme hodně štěstí

Kniha Tajný život stromů

V týdnu od 28.05. - 01.06.2018 budeme opět soutěžit a tentokrát doufáme, že uděláme radost všem z vás, kteří rádi čtete.
Ceny do soutěže nám totiž věnovalo Nakladatelství Kazda
a jedná se o 5 výtisků světového bestselleru "TAJNÝ ŽIVOT STROMŮ"
Pokud chcete vyhrát jeden výtisk této knihy, stačí odpovědět na následující otázku:

V jakém roce byla tato kniha poprvé vydána?
A) rok 2018
B) rok 2014
C) rok 2016

Znáte správnou odpověď? Pokud ano, pište na naše známé kontakty, které najdete na www.radioceskakanada.cz.
Přejeme hodně štěst

Soutěž o lístky na Michala Davida

Dnes slavíme Mezinárodní den dětí a my máme pro vás k této příležitosti rychlosoutěž o 10 vstupenek na OPEN AIR TOUR 2018, nebo-li koncert Michala Davida v Třeboni. Jako speciální host vystoupí Markéta Konvičková.

Pokud chcete vyhrát volnou vstupenku, napište nám, kterou písničku máte od Michala Davida nejraději.

Losovat budeme ještě dnes po 14 hodině a výherci budou kontaktováni zprávou.
Přejeme hodně štěstí!!!!